Neden Kuruldu?

İlanavrupa.com Neden Kuruldu?

Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz. Buradan üye olabilirsiniz.

İlanavrupa.com, Avrupa’da yaşamını sürdüren vatandaşlarımız ile Türkiye arasında bir bağlantı oluşturma amacı ile kurulmuş olan bir ilan platformudur. İlanavrupa.com'un kurulma amacı tamamen bir bağlantı görevi görmek olup platformumuzun herhangi bir kurum, kuruluş, firma ya da kişiye rakip olmak gibi bir amacı bulunmamaktadır. Aynı zamanda oldukça özgün bir girişim olan ilanavrupa.com herhangi bir site, firma ya da kurumu taklit etmemektedir. Bünyesinde barındırdığı profesyonel ve uzman ekibi ile müşterilerine en kaliteli ve en iyi hizmeti vermeye çalışan sitemiz, Ayrica Türkiye'de büyük bir talep gören Enflasyon ile Mücadele kampanyasına desteklerini de esirgememekte ve Türkiye'ye büyük bir şekilde destek olmaktadır. İlanavrupa.com olarak her Türk vatandaşının ülkesine her anlamda destek olması gerektiğine inanıyor ve ülkemize verdiğimiz her türlü destek adına gurur duyuyoruz. 

İlanavrupa.com Nasıl Çalışıyor? 

İlanavrupa.com ücretsiz bir şekilde ilanlarınızı yayınlayabileceğiniz bir platformdur. Amacımız Avrupa'da yaşayan bütün Türkleri tek bir platformda toplayıp ilan vermelerini sağlamak ve Türk vatandaşların birbirileri ile iletişime geçerek ticari bir ilişki içerisine girmesini sağlamaktır. Pek çok alanda hizmet veren Türk freelancerlar ile grafik tasarım, web tasarım, metin yazarlığı gibi hizmetleri satın almak isteyen alıcıları buluşturarak Türkiye ekonomisine katkı sağlamak ilk hedefimizdir. Hizmet verdiği alanda oldukça kaliteli işler yapan ve Avrupa'nın farklı koordinatlarında bulunan Türk freelancerlara destek olmaktan gurur duyuyoruz. 

İlanavrupa.com Ne Kadar Güvenlidir? 

İlanavrupa.com, üyelerinin sisteme kayıtlı tüm bilgilerini koruma altına almaktadır. Bu nedenle kişiler sitemize üye olurken herhangi bir güven problemi yaşamamaktadır. Oluşturduğumuz son teknoloji ürünü yazılımımız sayesinde sisteme kaydolan üyelerimizin IP adreslerini veri tabanımıza kaydediyoruz. Üyelerimizin aynı IP üzerinden farklı bir üyelik ile sistemimize giriş yapmasını engellemek amacıyla kurduğumuz bu sistem ile yumurta hesap olarak ifade edilen hesapları engelliyoruz. Bu engellemenin yanında yumurta hesaptan ilan verilmesi durumda ilanlar otomatik olarak engellenmektedir. 

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz? 

İlanavrupa.com olarak sizlere en kaliteli ve üstelik ücretsiz ilan yayınlayabilme hizmet sunmaktayız. Avrupa'nın her yerinde varlığımızı sürdürme hedefimiz ve Türk freelancerlara verdiğimiz destek üyelerimizin bizi tercih etmesindeki en büyük etkendir. Kaliteli hizmet sunan ve işinde uzman olan freelancerlar ile çalışarak alıcıların yaşayacağı her türlü sıkıntı ve problemi en aza indirmeye çalışmaktayız. Oldukça güvenli bir alt yapıya sahip olmamız da diğer ilan sitelerine nazaran bizi tercih etmeniz konusunda en önemli avantajımızdır. Sadece sizden gelen talep doğrultusunda ilanlarınızda telefon numaranızı göstermekte ve mail adresinizi kesinlikle gizli tutmaktayız. Avrupa'daki Türkler alıcı ve freelancer buluşturan bir platform olmamız da milliyetçi duygulara sahip Türkler ile iş ortaklığı yapmak isteyen vatandaşlarımızın sitemize üye olmasında büyük rol oynamaktadır. 

Aklınıza takılan her detayı bize ulaşarak çözüme kavuşturabilirsiniz.

İlanAvrupa.com ailesi olarak sizleri de aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz!

Saygılarımızla,
ilanavrupa.com